Za nami akcja Srebrny Dzień Dziecka, która zrodziła się z inicjatywy uczestników projektu Ekspert przez doświadczenie. To, co się zadziało w trakcie jego organizacji, świadczy o ogromnym zaangażowaniu osób, które zdecydowały się na kształcenie w kierunku asystenta zdro...

Czytaj dalej...

W dniach 19-21 maja 2017, w ramach Dni Otwartych Funduszy UE miały u nas miejsce różne atrakcje, zorganizowane głównie przez uczestników projektu pod hasłem „Eksperci przez doświadczenie w akcji”.

Nasi uczestnicy postanowili zaprezentować swoje talenty i umiejętności. Odwiedzający mieli zatem...

Czytaj dalej...

W maju, tematyką ZDROWIENIA zakończyliśmy część podstawową kursu Ex-In. Za nami pięć modułów, przed nami kolejne siedem. Tymczasem prezentujemy wrażenia jednej z uczestniczek kursu, pani Ewy Milkamanowicz.
Natomiast w zakładce „Strefa eksperta” można przeczytać fantastyczną bajkę – twór...

Czytaj dalej...

8 maja 2017r. uczestniczyliśmy na Pierwszym Kongresie Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Miło nam poinformować, że jednym z prelegentów na Kongresie był uczestnik projektu Ekspert przez Doświadczenie, pan Wojciech Malinowski. Poniżej prezentujemy treść wystąpienia.

Perspektywa osobowa.
Zdrowie(nie
...

Czytaj dalej...

Z okazji minionych Świąt Wielkanocnych jedna z uczestniczek projektu „Ekspert przez doświadczenie” zorganizowała i poprowadziła warsztaty palemkowe. Wzbudziły one zainteresowanie głównie pań – innych uczestniczek projektu oraz klientek Zespołu ds. Doradztwa i Aktywizacji Osób Niepe..

Czytaj dalej...