W dniu 19.07.17r. odbyło się drugie spotkanie organizacyjne I Pomorskiego Forum Samopomocy. W planowaniu tego przedsięwzięcia brało udział 17 osób. Określono koncepcję, miejsce i liczbę gości oraz uczestników.

Działanie odbywać się będzie 12-13.10.17r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni w auli mieszczącej ok. 100 osób. Dodatkowo do dyspozycji na warsztaty zostaną przeznaczone 3 sale. Harmonogram został oznaczony na dwa dni. Pierwszy dzień planowany jest w ramach godzinowych 12.00-18.00, a drugi 9.00-13.00.

Goście z Warszawy i Krakowa poprowadzą po jednym warsztacie (szczegóły wkrótce). Ważnym elementem forum będzie "Ekspert od kuchni" - warsztat ukazujący cele i metody pracy „eksperta przez doświadczenie” oraz ukazanie dobrej praktyki na konkretnym przykładzie. Dodatkowo będzie możliwy udział w warsztacie z bajką terapeutyczną, prowadzonym przez ekspertów przez doświadczenie. Padła również propozycja przedstawienia księgi świadectw, która zostanie jeszcze dokładnie opracowana.

Następny artykuł Poprzedni artykuł