W dniach 19-21 maja 2017, w ramach Dni Otwartych Funduszy UE miały u nas miejsce różne atrakcje, zorganizowane głównie przez uczestników projektu pod hasłem „Eksperci przez doświadczenie w akcji”.

Nasi uczestnicy postanowili zaprezentować swoje talenty i umiejętności. Odwiedzający mieli zatem...

Czytaj dalej...

W maju, tematyką ZDROWIENIA zakończyliśmy część podstawową kursu Ex-In. Za nami pięć modułów, przed nami kolejne siedem. Tymczasem prezentujemy wrażenia jednej z uczestniczek kursu, pani Ewy Milkamanowicz.
Natomiast w zakładce „Strefa eksperta” można przeczytać fantastyczną bajkę – twór...

Czytaj dalej...

8 maja 2017r. uczestniczyliśmy na Pierwszym Kongresie Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Miło nam poinformować, że jednym z prelegentów na Kongresie był uczestnik projektu Ekspert przez Doświadczenie, pan Wojciech Malinowski. Poniżej prezentujemy treść wystąpienia.

Perspektywa osobowa.
Zdrowie(nie
...

Czytaj dalej...

Z okazji minionych Świąt Wielkanocnych jedna z uczestniczek projektu „Ekspert przez doświadczenie” zorganizowała i poprowadziła warsztaty palemkowe. Wzbudziły one zainteresowanie głównie pań – innych uczestniczek projektu oraz klientek Zespołu ds. Doradztwa i Aktywizacji Osób Niepe..

Czytaj dalej...

15.03.2017 mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniach ze studentami Uniwersytetu SWPS oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Oto relacja jednego z uczestników:

W środę grupa pod wodzą Pani Isi Florianowicz z MOPS w Gdyni przyszła na spotkanie ze studentami psychologii z Wydziału Nauk Społecznych na U...

Czytaj dalej...