Szkolenia specjalistyczne z dr hab. Hubertem Kaszyńskim oraz mgr Roksaną Kociołek zatytułowane ZDROWIE PSYCHICZNE I EDUKACJA UMACNIAJĄCA odbyły się 7 - 8 października 2017 roku w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym (PPNT) w Gdyni. Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Razem dookoła zdrowia”, finansowanego ze środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z programu "Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi" - edycja 2017, zadania „Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

Polecam wszystkim przyszłym EXINOWCOM, mającym zamiar pracować w roli Asystenta Zdrowienia. Jestem pod wrażeniem jak wiele z nich wyniosłam, jak wiele się nauczyłam.

Doskonałe przygotowanie merytoryczne prowadzących, bogactwo materiałów szkoleniowych, bibliograficznych, różnorodność ćwiczeń wymagająca ciągłej aktywności i uważności, praca z bajką itp. sprawiły, że był to dobrze zainwestowany czas.

Dzięki tym szkoleniom każdy z nas mógł zweryfikować, czy jest stabilny, refleksyjny i gotowy do podjęcia pracy Asystenta po szkoleniu EX-IN. Ja przynajmniej kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to zawód dla mnie i potwierdzam słuszność sentencji dr hab. Huberta Kaszyńskiego, że "najlepszą inwestycją w życiu jest inwestycja w człowieka". Zainwestowany we mnie czas zaprocentował - przyniósł owoce. Dziękuję.

Ewa Milkamanowicz

Więcej zdjęć w galerii

Następny artykuł Poprzedni artykuł